dr n. med. Ewa Krasuska – Sławińska 

specjalista chirurgii stomatologicznej
specjalista stomatologii dziecęcej

Absolwentka stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista chirurgii stomatologicznej. W roku 2014 zdobyła tytuł doktora nauk medycznych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Jest współzałożycielką Plombino. Od wielu lat jest związana zawodowo z Centrum Zdrowia Dziecka (Zakładem Patologii Jamy Ustnej i Poradniami Stomatologicznymi Instytutu). Od 2009 roku pełni tam funkcje Zastępcy Kierownika Zespołu Poradni Specjalistycznych do spraw stomatologii. Jest autorką licznych publikacji naukowych i podręczników dla studentów i lekarzy dentystów, kształcących się w dziedzinie stomatologii dziecięcej.

Zajmuje się kształceniem specjalizacyjnym lekarzy dentystów w zakresie chirurgii stomatologicznej i stomatologii dziecięcej. Uczestniczyła i prezentowała prace na krajowych i miedzynarodowych konferencjach stomatologii dziecięcej.

Pacjenci Plombino mogą liczyć na wsparcie Pani dr w zakresie chirurgii stomatologicznej, implantologii,  kompleksowej opieki nad dziećmi, także przewlekle chorymi. Zajmuje się również endodoncją i protetyką.

Komunikatywnie posługuje się językiem angielskim.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej.

Prywatnie mama dwójki dzieci. Lubi podróże, dobrą książkę i teatr.

Doświadczony zespół

Poznaj naszych lekarzy i przekonaj się sam, że praca z dziećmi to nasza pasja.

Zajmiemy się Tobą i Twoim dzieckiem. Wasz uśmiech jest dla nas najważniejszy.

umów się już dziś na wizytę