lekarz dentysta Ronald Łukaszewicz

Absolwent wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie studiów interesował się szeroko pojętą chirurgią szczękową uczestnicząc w trudnych zabiegach z zakresu chirurgii szczękowej. Przez cały okres studiów czynnie asystował przy różnorodnych zabiegach stomatologicznych pod okiem doświadczonych specjalistów. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z chirurgii szczękowo- twarzowej w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii w Warszawie.
Uczestnik licznych szkoleń z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej, stomatologicznej, implantologii i chirurgii rekonstrukcyjnej. W Plombino zajmuje się implantologią, odbudową kości, chirurgicznym usuwaniem zatrzymanych zębów, torbieli zębopochodnych oraz innych patologicznych zmian twarzoczaszki. Wykonuje zabiegi w znieczuleniu ogólnym.
Jego mocną stroną są precyzja, dokładność i bezbolesność zabiegu. Pasjonuje się tematem wykorzystywania nowoczesnej techniki cyfrowej w planowaniu leczenia chirurgicznego. Samodzielnie projektuje i wykonuje indywidualne szablony chirurgiczne, uzyskane na podstawie technologii druku 3D.

Mówi biegle po angielsku i rosyjsku.

Doświadczony zespół

Poznaj naszych lekarzy i przekonaj się sam, że praca z dziećmi to nasza pasja.

Zajmiemy się Tobą i Twoim dzieckiem. Wasz uśmiech jest dla nas najważniejszy.

umów się już dziś na wizytę