Płatności – zakładka w trakcie tworzenia

Niektóre usługi w naszym Gabinecie mogą być opłacane przez Przelewy24
uśmiechnięta dziewczynka uśmiechnięta dziewczynka

To wygodna forma płatności za teleporadę lub zadatkowania na narkozę.

Po wypełnieniu poniższego formularza z danymi i weryfikacji przez pacownika recepcji, zostanie Państwu przesłany link do płatności. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z recepcją pod nr. tel. 883 602 727 lub 22 370 72 72.

Prosimy zapoznać się z regulaminem usługi.

Formularz płatności

Zadatek na narkozęTeleporadaZaległa płatność za wizytę
Dane nabywcy:

Data urodzenia:
Dane pacjenta:

Data urodzenia:

Przesyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych dla celów rejestracji on-line. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zgłoszenia. Zostałam/em poinformowana/y, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest Specjalistyczny Gabinet Stomatologii Dziecięcej Plombino z siedzibą w Warszawie przy ul. Hlonda 10c lok U3.

Nasza recepcja skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia dogodnego dla Państwa terminu. Wszystkie wizyty są potwierdzane dzień wcześniej przez recepcję. Bardzo prosimy o niezwłoczne informowanie recepcji w przypadku, kiedy nie mogą Państwo zgłosić się na wyznaczoną wizytę - pozwala nam to efektywnie wykorzystać czas przeznaczony na przyjęcia pacjentów.